Aerial AD740

Osuszacz przeznaczony do pomieszczenia od 500 do 200 m3. Przepływ powietrza 710 m3/h. Wydajność to 50l/24h

Do większości prac budowlanych używa się dużych ilości wody, która pozostaje w ścianach, posadzkach i stropach, a którą należy usunąć aby kontynuować dalsze prace. W późniejszych robotach wykończeniowych ponownie pojawia się potrzeba przyspieszenia procesu osuszania gipsowych ścianek, tynków, powierzchni po malowaniu, itp.

Zwykle w wyżej wymienionych przypadkach stosuje się wietrzenie pomieszczeń w okresie poza zimowym i wentylację z ogrzewaniem w okresie zimowym. Obie metody nie są jednak wystarczająco skuteczne, a niekiedy nie dają wręcz żadnych efektów.

Wiosną i jesienią powietrze zewnętrzne jest chłodne i wilgotne. Stosowanie natomiast zimą wentylacji i ogrzewania powietrza jest nieekonomiczne i mało skuteczne.

Najlepsze efekty w przypadku osuszania budynków można osiągnąć przez zastosowanie urządzeń osuszających – osuszaczy powietrza.

Skraplają one wilgoć zawartą w powietrzu, umożliwiając ciągłe wchłanianie wilgoci ze ścian, stropów i podłóg. Urządzenie należy umieszczać w pomieszczeniu zamkniętym, aby ograniczyć dostęp zewnętrznego wilgotnego powietrza.

Po wieloletnich badaniach i testach w różnych warunkach pracy, powstała całkowicie nowa generacja osuszaczy. Urządzenia serii AD 700 charakteryzują się zwiększoną wydajnością osuszania oraz specjalną konstrukcją, co daje możliwości ich wszechstronnego zastosowania w osuszaniu obiektów.

Zalety:

* wytrzymała obudowa plastikowa z PE poddana obróbce stylizującej UV
* konstrukcja modułowa ułatwia serwis i czyszczenie
* wbudowany higrostat
* licznik czasu pracy
* automatyczne odszranianie gorącymi gazami sterowane przez Dry-Logic
* opcjonalnie – wbudowana pompka skroplin


Jak działamy?

  • 1KonsultacjaWestępne ustalenia
  • 2POMIAR WILGOTNOŚCIWycena
  • 3REALIZACJAUSŁUGI
  • 3Zakończenieodbiór prac

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.