Trotec T3000

Urządzenie to jest niezwykle przydatne w takich zastosowaniach jak pomiar przepływu, wykrywanie skraplania, niewystarczającego chłodzenia maszyn, nieszczelności uszczelnień, zakłóceń pracy klimatyzacji, zatorów cieplnych, zbyt niskiej lub zbyt wysokiej wilgotności materiałów,, wykrywanie nieszczelności zbiorników ciśnieniowych i przewodów. Pomiary takie mogą być niezbędne w ramach utrzymania ruchu, diagnostyki budowlanej i analizy szkód.

Dzięki bogatemu wyposażeniu w czujniki, elektrody i elementy dodatkowe, model T3000 jest przydatny zarówno w klasycznych zastosowaniach w przemyśle i diagnostyce budowlanej, jak i w wielu obszarach rzemiosła budowlanego. Zalety urządzenia docenią niewątpliwie glazurnicy, tynkarze, malarze lub stolarze, dokonujący często w swej pracy pomiarów wilgotności podłoża, ścian lub drewna.

Innowacyjna koncepcja uniwersalnego urządzenia podstawowego, poszerzanego o wymienialne czujniki, uwalnia użytkownika od konieczności posiadania całego zestawu różnych urządzeń pomiarowych.

Po łatwej wymianie czujnika, T3000 może stać się specjalistycznym urządzeniem pomiarowym, dostosowanym do aktualnych potrzeb. Dokonywanie dodatkowych ustawień urządzenia nie jest konieczne, ponieważ inteligentne systemy modelu T3000 automatycznie rozpoznają podłączony czujnik.

W celu umożliwienia pomiarów różnych wielkości fizycznych, urządzenie może współpracować z ponad dwudziestoma różnymi czujnikami, od czujników SDI po liczne czujniki kołowe, płaskie lub elektrody warstwowe, służące do ustalenia wilgotności materiału, drewna i elementów budowlanych.

Wszystkie czujniki pozwalają na wykorzystanie zintegrowanej funkcji logowania z dostosowaniem interwału zapisu w trakcie pomiarów długotrwałych. Pamięć modelu T3000 mieści ponad 2 000 000 wartości pomiarowych.


Jak działamy?

  • 1KonsultacjaWestępne ustalenia
  • 2POMIAR WILGOTNOŚCIWycena
  • 3REALIZACJAUSŁUGI
  • 3Zakończenieodbiór prac

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.