O nas

Kim jesteśmy i co robimy?

Kim jesteśmy?

Firma Plewiński ratuje swoich Klientów z opresji po zalaniu, pożarze czy ulewie.

Jesteśmy firmą, która na polskim rynku osuszania budynków, wynajmu nagrzewnic i osuszaczy funkcjonuje od 2003 roku. Przez poprzednie 10 lat zdobywaliśmy wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe w niemieckiej firmie. Zajmujemy się usuwaniem szkód w majątkach naszych Klientów spowodowanych przez pożar, zalanie, wilgoć czy ulewę.

Koncentrujemy się na dostarczaniu usług osuszania na najwyższym poziomie oraz na jak najszybszej reakcji na potrzeby naszych Klientów, tak, aby nasze działania minimalizowały straty wywołane zalaniem już podczas pierwszej wizyty.

Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje oraz inwestujemy w nowoczesny, innowacyjny sprzęt do zwalczania wilgoci. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajmuje się osuszaniem budynków i wynajmem nagrzewnic. Odbywamy szkolenia pod nadzorem najlepszych specjalistów niemieckich w dziedzinie osuszania. Jesteśmy w stanie zawsze zaoferować najlepsze rozwiązania, nawet w tych najtrudniejszych dla poszkodowanego sytuacjach.

Cechuje nas duża odpowiedzialność, zaangażowanie i dokładność. Powierzone nam zadanie osuszania budynku zawsze doprowadzamy do końca. Nieustannie dokumentujemy nasze działania, kontrolujemy i testujemy nowe metody walki z wilgocią, grzybem czy pleśnią – po to, aby służyć jak najlepiej potrzebom naszym Klientów oraz żeby cała tragedia, jaką jest zalanie domu czy mieszkania, poszła szybko w zapomnienie.

Co robimy?

Nasza firma zajmuje się kompleksowym osuszaniem budynków i wynajmem nagrzewnic olejowych z odprowadzaniem spalin i elektrycznych firmy Heylo na obszarze całego kraju, ale przede wszystkim na terenie Warszawy, Radomia i Kielc.

Każda szkoda spowodowania zalaniem jest inna, dlatego też do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Plewiński po wnikliwej analizie szkody zawsze znajduje odpowiednio dopasowane rozwiązanie, które pomoże przezwyciężyć wszelkie trudności. Jeśli posiadasz odpowiednią polisę ubezpieczeniową, my zajmiemy się kompleksowym rozliczeniem szkody z ubezpieczycielem.

Świadczymy usługi typu: odgrzybianie budynków i mieszkań, osuszanie ścian, osuszanie murów, osuszanie podłogi, lokalizacja przecieków i pomiary wilgotności, wynajem nagrzewnic, wynajem pieców do podłogówki (Hotmobil).

Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych (zalane posadzki w mieszkaniu, zalane ściany, wilgoć w piwnicy, grzyb lub pleśń na ścianie, pożar domu, etc.), jak i przemysłu (pożar lub zalanie fabryki, zalanie po pożarze maszyn i budynków, szkody powodziowe i inne).

Wielokrotnie osuszaliśmy mieszkania w Warszawie. Często ulewne deszcze zamieniają ulice Warszawy w płynące potoki, przez co wiele mieszkań i piwnic jest zalanych.

Nasza baza sprzętu znajduje się w Radomiu, zatem wynajem nagrzewnic, osuszaczy czy wentylatorów osobom z Radomia może zająć kilka chwil. Jeżeli natomiast są Państwo z Warszawy czy Kielc, to również nie stanowi to dla nas żadnego problemu – nasz sprzęt do osuszania dowozimy we wskazanie przez Państwa miejsce.

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.