Trotec Qube+

W przypadku osuszania warstw izolacyjnych, model Qube pozwala na zastąpienie porównywalnego zestawu kolumnowego MultiQube przez jedno urządzenie, charakteryzujące się o 20% wyższą mocą powierzchniową, o 50% niższą masą i o 50% mniejszymi wymiarami zewnętrznymi.

Oznacza to także 100% przyspieszenie transportu z pojazdu serwisowego do miejsca wystąpienia szkody. Model ten całkowicie zastępuje składającą się z wielu urządzeń, skomplikowaną instalację. Ustaw, zainstaluj i włącz!

Stosowanie modelu Qube+ oznacza, że inne urządzenia nie będą już potrzebne: Wysokiej wydajności, turbinowy osuszacz warstw izolacyjnych VX-5, separator wody, 4 stopniowy system filtracyjny oraz wydajny tłumik hałasu zostały zintegrowane w jednej, kompaktowej i wytrzymałej konstrukcji aluminiowej umożliwiającej także piętrowe składowanie. Urządzenie to jest o wiele korzystniejsze finansowo i funkcjonalnie w porównaniu z systemami budowanymi z kilku urządzeń.

Zalety urządzenia zostaną także niewątpliwie docenione przez pracowników: 50% niższa masa przenoszonego, podnoszonego, przesuwanego i układanego piętrowo urządzenia. 100% mniej okablowania, łączenia wężami, mocowania. 20% mniej prac montażowych!


Jak działamy?

  • 1KonsultacjaWestępne ustalenia
  • 2POMIAR WILGOTNOŚCIWycena
  • 3REALIZACJAUSŁUGI
  • 3Zakończenieodbiór prac

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.