OZONOWANIE

Nasza oferta to nie tylko osuszanie zalanych mieszkań.
Wykonujemy pomiary wilgotności, wypożyczamy sprzęt i wiele innych..

OZONOWANIE

Ozonowanie pozwala na usunięcie nieprzyjemnych zapachów, a także pełną sterylizację pomieszczeń czy przedmiotów, a więc pozbycie się grzybów i ich zarodników, roztoczy, bakterii, wirusów, alergenów, pleśni oraz szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Skuteczność dezynfekcji ozonem jest do 50 razy wyższa niż w przypadku zastosowania chloru.

Dezynfekcja i odgrzybianie ozonem

Z racji tego, iż ozon jest bakteriobójczy i grzybobójczy, jego właściwości sprawiają, że dezynfekcja jest bardzo dobrą alternatywą dla dezynfekowania pomieszczeń lub rzeczy chlorem. Jego dodatkowymi walorami są: brak jakiegokolwiek zapachu po użyciu ozonu oraz eliminacja wszelkich zapachów stęchlizny. Ponieważ ozon to gaz, łatwo jest wykonać za jego pomocą dezynfekcję miejsc bardzo trudno dostępnych, takich jak np. kanały wentylacyjne, klimatyzacje samochodowe, itp. Zabieg dezynfekcji pomieszczeń przy użyciu tego gazu doskonale sprawdza się np. w czasie zachorowań na grypę – ozon bowiem całkowicie eliminuje wirusy.

Jak działamy?

  • 1KonsultacjaWestępne ustalenia
  • 2POMIAR WILGOTNOŚCIWycena
  • 3REALIZACJAUSŁUGI
  • 3Zakończenieodbiór prac

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.