Trotec TTV 4500

Połączenie wysokiej mocy wentylatora osiowego oraz przemyślanego wyposażenia dodatkowego umożliwiającego dołączenie różnych węży transportu powietrza lub worków kurzowych czynią model TTV 4500 szczególnie uniwersalnym urządzeniem do nawiewu i wentylacji, cyrkulacji, odciągania kurzu i transportu zimnego albo gorącego powietrza także na duże odległości.

Dzięki bogatej ofercie wyposażenia dodatkowego jeden wentylator serii TTV 4500 umożliwia wykonanie najróżniejszych zadań, wymagających dotychczas zastosowania kilku urządzeń.

Podobnie jak wszystkie wysokiej mocy wentylatory serii TTV, model TTV 4500 jest przystosowany do najcięższych warunków roboczych, gwarantuje długie okresy międzyprzeglądowe i niezawodność także przy pracy ciągłej i częstej zmianie miejsca zastosowania.

W odróżnieniu od standardowych dmuchaw, model TTV 4500 idealnie sprawdza się także we współpracy z osuszaczami powietrza w zastosowaniu do osuszania budowlanego.

To wysokiej mocy urządzenie umożliwia cyrkulacje dużych ilości powietrza, co często powoduje szybsze parowanie.

Im większa prędkość przepływu na powierzchni materiału, tym szybciej następuje proces suszenia. W zależności od konstrukcji, odpowiednia kombinacja osuszania i wentylacji pozwala na skrócenie czasu osuszania o połowę!


Jak działamy?

  • 1KonsultacjaWestępne ustalenia
  • 2POMIAR WILGOTNOŚCIWycena
  • 3REALIZACJAUSŁUGI
  • 3Zakończenieodbiór prac

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.