Trotec TTV 4500S

Model 4500 S to wyrafinowane urządzenie do tłoczenia powietrza, przydatne wszystkim użytkownikom, poszukującym budżetowego wentylatora o dużej mocy. Urządzenie to sprawdzi się w przyspieszeniu osuszania w warunkach budowlanych, odciągu pyłów lub wentylacji miejsc przeprowadzania prac budowlanych, magazynów i warsztatów, a także w rolnictwie.

To szczególnie kompaktowe urządzenie zostało wyposażone w wiele praktycznych szczegółów wyposażenia, znacznie ułatwiających eksploatację i podnoszących jej komfort. Wytrzymała i jednocześnie lekka, zintegrowana obudowa umożliwia piętrowe składowanie do pięciu urządzeń. Przyłącze węża, uchwyt do przenoszenia, mocowanie przewodu oraz gumowe stopy gwarantują stabilność w czasie pracy.

Właściwości eksploatacyjne wyróżniają się dzięki zastosowaniu 2 stopniowej dmuchawy osiowej. Wysokie ciśnienie i niebywała wydajność sięgająca 5000 m³/godz. oznacza tłoczenie około 1388 litrów powietrza na sekundę. Dlatego też, model TTV 4500 S jest idealnym wentylatorem do osuszania powierzchni i tłoczenia dużych mas powietrza.

Wydajność zestawu może być odpowiednio zwiększona dzięki umożliwieniu pracy urządzeń w kaskadzie. Dzięki innowacyjnej metodzie łączenia szeregowego, modele TTV 4500 S mogą zostać kształtowo połączone ze sobą za pośrednictwem trzpienia mocującego i dźwigni blokującej. Alternatywnie istnieje także możliwość piętrowej pracy do trzech wentylatorów.

Precyzyjna wentylacja wyższych partii ścian lub sufitów uzyskana być może po zastosowaniu opcjonalnego, pochylanego stojaka.
Przemyślany, zintegrowany model TTV 4500 S z dmuchawą osiową odznacza się wysoką wydajnością
Innowacyjne połączenie szeregowe

Możliwość kształtowego złączenia do czterech urządzeń w jedną kaskadę oznacza gwarancję dostosowania wydatku tłoczenia do danego zapotrzebowania. Każdy model TTV 4500 S jest wyposażony w wytrzymałą, gumową dźwignię blokującą, pozwalającą na łatwe połączenie z trzpieniem mocującym kolejnego urządzenia w kaskadzie. Każdy dodatkowy wentylator w kaskadzie pozwala na zwiększenie wydajności tłoczenia powietrza.

W celu uzyskania maksymalnych parametrów, możliwe jest także piętrowe ustawienie do trzech urządzeń typu TTV 4500 S.
TTV 4500 – urządzenie profesjonalne czy standardowe?

Profesjonalny wentylator osiowy TTV 4500 jest przystosowany do zastosowania wszechstronnego wyposażenia dodatkowego. Stopień ochrony IP55 zapewnia możliwość optymalnego i uniwersalnego zastosowania na wynajem w ciężkich warunkach eksploatacji. Kompaktowy model TTV 4500 S idealnie nadaje się do zastosowania w warunkach budowlanych i remontowych. Dodatkowym atutem jest wytrzymała, zintegrowana obudowa i możliwość łączenia wielu urządzeń w celu uzyskania wysokiej mocy zestawu.

Wentylatory budowlane TTV gwarantują spełnienie wszystkich wymagań eksploatacyjnych!


Jak działamy?

  • 1KonsultacjaWestępne ustalenia
  • 2POMIAR WILGOTNOŚCIWycena
  • 3REALIZACJAUSŁUGI
  • 3Zakończenieodbiór prac

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.