Wypożyczalnia nagrzewnic i osuszaczy Warszawa

W okresie jesiennym niestety częstym problemem może okazać się wszechobecna wilgoć, którą najlepiej zniwelować za pomocą nagrzewnic lub osuszaczy. Oferujemy Państwu wynajem nagrzewnic oraz osuszaczy z dowozem na terenie Warszawy i okolic.
Osuszacze zdecydowanie sprawdzą się do regulacji wilgoci na halach, magazynach czy innych obiektach o wyższym stopniu zawilgocenia.
Świetnie poradzą sobie z osuszeniem mokrych tynków i gipsów, a nawet z zalanymi budynkami przy odpowiedniej wydajności osuszaczy.

W przypadku kiedy budynek wymaga osuszania, najlepiej działać natychmiast, z uwagi na bardzo szybki rozwój pleśni i grzybów. Zalecamy wtedy kontakt z nami, a z pewnością zaproponujemy najlepszą metodą osuszania. Sposób osuszania zależy w głównej mierze od stopnia zawilgocenia, ale jeśli nie jest on zbyt duży, klient może zdecydować się na samodzielne osuszanie.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo wydajny sprzęt renomowanych mark Helyo czy Trotec, który wypożyczamy i dowozimy do wskazanego miejsca.

Osuszacz HEYLO KT 1800

Przeznaczony do pomieszczeń mieszkalnych, budowy, warsztatów. 

Urządzenie bardzo proste w obsłudze, posiada wiele zastosowań. 

Prawdziwy tytan pracy. 

Pomieszczenie mieszkalne, budowa, warsztat osuszacz KT 1800 dzięki solidnemu wykończeniu jest idealnym urządzeniem do zastosowań w różnych miejscach.

Urządzenie jest proste w obsłudze – inteligentny blok w panelu sterowania. Jest możliwość podłączenia węża powietrza wylotowego i węża odpywowego. Prawdziwy Tytan pracy!

Cechy charakterystyczne KT 1800:

Wyposażony w gumowe koła, niebarwiące podłoża

Wykonanie wózka jezdnego który umożliwi wygodny transport

Wysoka ochrona przed wilgocią oraz pyłem części elektrycznych

Dane techniczne:

Wydajność osuszania max: 24 h: 55 l

Przedział roboczy temperatury: 1°- 38°C

Przedział roboczy wilgotności: 32 – 100 % RH

Ilość powietrza: 325 m3/h

Napięcie przyłączeniowe: 230V (50Hz)

Maks. pobór prądu (A): 3

Wbudowana pompa kondensatu: Tak

Ciężar: 36 kg

Wysokość/szerokość/głębokość (mm): 830/500/500

LUB WYDAJNY OSUSZACZ TROTEC
Mobilny osuszacz kondensacyjny TTK 400

Uniwersalne urządzenie

Ten uniwersalny osuszacz budowlany odznacza się szczególnie wysoką wydajnością osuszania. Mimo to, poziom hałasu generowanego w trakcie pracy, podobnie jak w przypadku „mniejszego brata”, modelu TTK 200, jest niski, co umożliwia jego zastosowanie w zamieszkałych pomieszczeniach.

TTK 400 rustfrit – Duże koła i ergonomiczny, regulowany uchwyt, umożliwiają transport obu modeli także w trudnym terenie lub po schodach, z zaangażowaniem tylko jednej osoby.

Zestaw pomp kondensatu, Tryb pracy ciągłej możliwy jest po zastosowaniu łatwo montowanego zestawu pompy kondensatu, dostępnej dla modelu TTK 400:
Zdejmij ścianę boczną, ustaw zestaw, przełóż wąż kondensatu, zamknij obudowę, koniec!

NAGRZEWNICA PRZEMYSŁOWA

idealnie nadająca się do osuszania mokrych tynków, gipsów lub do ocieplania hal lub magazynów.

Grzejnik mobilny K 30 T opalany olejem opałowym EL doskonale nadaje się do ogrzewania placów budowy, hal i namiotów podczas imprez lub podczas akcji ratunkowych. Jest kompaktowy, wszechstronny i łatwy w transporcie – dzięki podłączeniu maksymalnie 2 węży (opcjonalnie) generator gorącego powietrza może być używany do tymczasowego ogrzewania.

Nadaje się również do ogrzewania punktowego w miejscach napraw wewnętrznych i zewnętrznych, do rozmrażania i podgrzewania maszyn, urządzeń i rurociągów, do suszarni, siana i ziarna oraz jako pomocnicze ogrzewanie w sytuacjach awaryjnych.

Opcjonalne zdalne monitorowanie za pomocą e-control flex (transmisja wszystkich informacji o trybie ogrzewania, w tym poziom oleju na komputerze / smartfonie i możliwe raportowanie danych).

Dane techniczne

Nominalne obciążenie cieplne (kW) 32

Nominalna moc grzewcza (kW) 29

Przepływ powietrza (m³ / h) 2050

Dostępność. stat. Naciskając maks. (Pa) 50

Głośność (dB (A)) 58

Zużycie paliwa olej max. (Kg / h) 2,5

Połączenie elektryczne (V / Hz) 230/50 2.2

Pobór prądu max. (A) 1447

Długość (mm) 690

Szerokość (mm) 822

Wysokość (mm) 85

Waga (kg) 35

Zawartość zbiornika (l) 150

Rura wydechowa (Ø mm) 2 x 205

Dysza do przedmuchiwania / wlotu (Ø mm) 46

Wzrost temperatury Δt (K)

Oczywiście to tylko kilka przykładów sprzętu, który posiadamy na naszym zapleczu. Zapraszamy do obejrzenia pozostałych osuszaczy oraz nagrzewnic dostępnych w naszej ofercie. Jesteśmy pewni, że znajdą tam Państwo sprzęt o odpowiedniej wydajności. Istnieje również możliwość dowozu nagrzewnic, czy osuszaczy pod wskazany przez Państwa adres.
Zapraszamy do kontaktu!


Jak działamy?

  • 1KonsultacjaWestępne ustalenia
  • 2POMIAR WILGOTNOŚCIWycena
  • 3REALIZACJAUSŁUGI
  • 3Zakończenieodbiór prac

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.