HEYLO DE 20 SH

HEYLO DE 20 SH specjalny podgrzewacz do działania gorącego powietrza, który jest stosowany wszędzie tam, gdzie wymagane są wyższe peratures określony – np. B. do dezynsekcji budynków, do zwalczania szkodników, utwardzania (hartowania), tworzyw sztucznych i powłok z tworzyw sztucznych, suszenia pojemników lub do wytwarzania ciepła procesowego przekraczającej 120 ° C, w przemyśle.

Światło, przenośny grzejnik elektryczny może być wyposażony w 5 m wysokiej temperatury przewodu gorącego powietrza, także do jeszcze skuteczniej wprowadzić ciepło.

Cechą szczególną DE 20 SH jest regulacja prędkości wentylatora. Dzięki temu objętość powietrza można wybierać w sposób ciągły. Tak więc nawet przy niskiej temperaturze wlotu poprzez zmniejszenie ilości powietrza można wytworzyć wysoką temperaturę wydmuchiwania 120 ° C. W temperaturze ponad 140 ° C moc elektryczna jest automatycznie zmniejszana, aby uniknąć uszkodzenia węża.

Do stosowania w wyżarzania: włókno szklane, kompozyty są wytwarzane z żywic epoksydowych i muszą być ogrzane do utwardzenia na peratures Term około 75 ° C W celu uzyskania jednolitej i wysokiej temperatury szczególnie nadaje się specjalna grzałka DE 20 SH.

Dane techniczne

Nominalna moc grzewcza (kW) 18
Przepływ powietrza (m³ / h) 1.410
Połączenie elektryczne (V / Hz) 400/50 400/60
Pobór prądu max. (A) 26
Zabezpieczenia (A) 32
Długość / szerokość / wysokość (mm) 730/414/482
Waga (kg) 20,5
Wzrost temperatury przy max. Moc grzewcza Δ t (K) zmienna
Głośność (dB (A)) 67
 


Jak działamy?

  • 1KonsultacjaWestępne ustalenia
  • 2POMIAR WILGOTNOŚCIWycena
  • 3REALIZACJAUSŁUGI
  • 3Zakończenieodbiór prac

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.