Trotec TFV 30 S

Specjalny kształt kanału wylotowego powoduje utworzenie szerokiego strumienia powietrza tuż nad podłogą. W przypadku osuszania wykładzin lub wylewek jest to optymalny obieg powietrza, znacznie przyspieszający oddawanie wilgoci.

W przypadku suszenia dywanów, szybsze suszenie łączy się z korzystnym, mniejszym wydłużeniem włókien materiału oraz zapobiega tworzeniu się zafalowań.

Model TFV 30 S może być także zastosowane do wspomagania suszenia ścian i podłóg uszkodzonych w wyniku szkód powodziowych. Przyspiesza także osuszanie jastrychów i budowli a w połączeniu

Przystosowany do składowania piętrowego model TFV 30 S może pracować z trzema poziomami mocy, co umożliwia dobór optymalnej ilości powietrza do lokalnych wymagań. Obudowa kompaktowych turbowentylatorów składa się z niezniszczalnego polietylenu, dzięki czemu jest ona jednocześnie lekka i wytrzymała.
Praktyczne gniazdko serwisowe i opcjonalnie potrójny rozgałęziacz do odprowadzania powietrza

Pomocnym elementem wyposażenia TFV 30 S jest gniazdko serwisowe. W przypadku, gdy nie ma żadnego innego bębna kablowego czy gniazdka ściennego można bezpośrednio do TFV 30 S podłączyć drugi wentylator lub dodatkowy osuszacz powietrza aby wspomóc osuszanie.

Poza tym opcjonalnie do nabycia potrójny rozgałęziacz do przewodów odprowadzających, przy pomocy którego strumień powietrza jednorazowo może być skierowany do trzech różnych miejsc. Jeżeli zamontowanych zostanie mniej trzy węże pozostałe nieużywane wyjścia mogą być szczelnie zamknięte przez specjalne zatczki wchodzące w zakres dostawy.


Jak działamy?

  • 1KonsultacjaWestępne ustalenia
  • 2POMIAR WILGOTNOŚCIWycena
  • 3REALIZACJAUSŁUGI
  • 3Zakończenieodbiór prac

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.