Trotec TTV2500

Model TTV 2500 zapewni odpowiednią wentylację na każdej budowie. Pełne charakteru, niemieckie wzornictwo przemysłowe obejmuje zintegrowany uchwyt do przenoszenia, zabezpieczony przed uderzeniami przełącznik oraz przystosowaną do składowania piętrowego obudowę polietylenową. Już na pierwszy rzut oka ten wentylator tłoczący zdradza swoje profesjonalne przeznaczenie. Także inne cechy użytkowe modelu TTV 2500 zasługują na najwyższą uwagę.

Wysokiej wydajności, osłonięta dmuchawa jest jednocześnie wytrzymała i lekka. Wentylator tłoczący może być składowany piętrowo i służyć do przesyłu świeżego powietrza na duże odległości, sąsiednie piętra lub kanały albo do odciągania powietrza zanieczyszczonego. Optymalne warunki do spełnienia wymagań dotyczących przepływu powietrza przy nawiewie i wentylacji w przypadku prac w kanałach oraz prac spawalniczych.
Model TTV 2500 może być bezproblemowo składowany piętrowo

Dzięki wyposażeniu w odpowiednie złącza, na stronie dolotowej i wylotowej wentylatora osiowego TTV 2500 można zastosować węże transportowe o długości do 38 m. Umożliwia to zastosowanie worka kurzowego na stronie wylotowej i węża powietrznego na stronie dolotowej. Dodatkowo, czyni to model TTV 2500 idealnym urządzeniem do tłoczenia powietrza na duże odległości w zastosowaniach klimatyzacyjnych i grzewczych.

Wspomaganie działania klimatyzatorów lub nagrzewnic polega na wpięciu tego wysokiej mocy wentylatora tłoczącego pomiędzy dwa końce węży transportu powietrza. Tak zainstalowane urządzenie zwiększa zasięg działania ogrzewania lub klimatyzacji.


Jak działamy?

  • 1KonsultacjaWestępne ustalenia
  • 2POMIAR WILGOTNOŚCIWycena
  • 3REALIZACJAUSŁUGI
  • 3Zakończenieodbiór prac

Poniżej prezentujemy Państwu producentów najwyższej jakości osuszaczy, nagrzewnic oraz wentylatorów do osuszania budynków.